درباره ما

سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در سهام و مشارکت در تاسیس ، توسعه و تکمیل انواع فضاهای اقتصادی

تامین کالا و خدمات

تامین کالا و خدمات اماکن فرهنگی، آموزشی، ورزشی و همچنین تجاری سازی برای اشخاص حقیقی و حقوقی

مدیریت و مشاوره

مدیریت و مشاوره سرمایه گذاری مالی در بازارهای داخلی و خارجی
about us

درباره گروه اقتصادی گنجینه مولای

گروه اقتصادی گنجینه مولای بعنوان پشتیبان مالی و مدیریتی فعالیت های اقتصادی ، مجموعه ای خواهد بود “پویا ، کارآمد ، مشتری مدار و دانائی محور که با اتکاء به تکنولوژی های پیشرفته و سیستم های روز مدیریتی و با استفاده از فرصت های مناسب در زمینه های مختلف اقتصادی به هدایت منابع و حمایت از تشکل های خرد و کلان بازار تجارت خواهد پرداخت و با سرمایه گذاری در عرصه صنایع نوین و زیربنائی در بازارهای داخلی و خارجی که بیشترین مطلوبیت بازدهی را داشته باشند، در جهت تحقق اهداف و سیاست گذاری های مجموعه گام برخواهد داشت .”

شرکت گروه اقتصادی گنجینه مولای (سهامی خاص) در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ تحت شماره ۵۴۱۰۵۳ و شناسه ملی ۱۴۰۰۸۳۲۴۵۱۰ با سرمایه ۲ میلیارد ریال با هدف پشتیبانی و تامین سرمایه بخش‌های مختلف اقتصادی کشور نزد اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است.

دانلود کاتالوگ

تفاهم نامه گروه اقتصادی با UKSAMS LTD

انعقاد تفاهم نامه همکاری گروه اقتصادی گنجینه مولای با کمپانی UKSAMS LTD
در دنیـایی که ارتباطات و اینترنت شکل فعـالیت هـای اقتصادی را بـه طـور چشمگیر تغییر داده و امنیت فضـای کسب و کار را متزلـزل تر از پیش کرده است ، لذا با توجه به اهمیت روزافزون حـوزه کسـب و کـار، وجـود شـرکت هـایی که بـا عملکرد متفـاوت در اهداف خـود قدم در این کاربرداشته و نقشی متمـایز در این بـازار ایفـا می کنند را بـاید به فال نیک گرفت.
بنابراین شرکت گروه اقتصادی گنجینه مولای به منظور بهره برداری از شرایط و زمینه های نوین اقتصادی و به عنوان بازویی نیرومند در این عرصه با در نظر گرفتن چارچوب قوانین و مقررات ، بعد از اخذ مجوزهای لازم و پروسه و فرآیند اعتماد ساز با انعقاد تفاهم نامه ای رسمی با کمپانی UKSAMS LTD که در کشور انگلستان به ثبت رسیده است و منبعد حفاظت از منافع اقتصادی یکدیگر در حوزه های سرمایه گذاری ، حمل و نقل ، تحقیق و تجاری سازی محصولات بازرگانی را برعهده خواهند داشت .
لازم به ذکر است که این تفاهم نامه مورد تایید اتاق بازرگانی لندن به تاریخ ۹ اکتبر ۲۰۱۹ ، سفارت جمهوری اسلامی ایران در انگلیس به شماره ۳۱۵۳۷ به تاریخ ۱۰ اکتبر ۲۰۱۹ و وزارت امور خارجه بریتانیا به شماره APO-1723115 به تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ می باشد .
این مجموعه با ایجاد فضای گسترده بین المللی در راستای اعتلای محیطی سالم و ترویج اصل نظام اقتصادی در سطوح مختلف بین المللی ، ضمن به چالش کشیدن توانایی های خود در مقابل رقبا ، بتواند قدمی محکم در پیشبرد اهداف خود بردارد .

معرفی کمپانی UKSAMS LTD

معرفی کمپانی UKSAMS LTD
کمپانیUKSAMS LTD بـا هدف پـاسخگـویی بـه نیـازهـای فعـالان اقتصادی در حوزه بازرگانی ، حمل و نقل و سرمایه گذاری در کشور انگلستان به ثبت رسیده است . این مجموعه با بهره گیری از توان مدیریتی و کارشناسی دقیق ، فعالیت خود را با تمرکز بر بازارهای بین المللی آغاز نموده است .
این شرکت در نظر دارد جهت دسترسی به بازارهای بین المللی و حضور فعال در کانون های تقاضا ، شبکه اجرایی خود را در کشورهای مختلفی توسعه و مستقر نموده و همچنین فعالیت های تجاری متنوعی را در حوزه صادرات ، واردات و برندسازی در سراسر دنیا از طریق دفاتر و شرکاء تجاری خود به مرحله اجرا در بیاورد .
ظرفیت هایی که علاوه بر ایجاد قابلیت های تجارت بین الملل ، توان مجموعه را جهت کشف فرصت های تجاری و سرمایه گذاری در مقیاس گسترده صنعتی و بخش های خدماتی در عرصه بازارهای بین المللی را نشان می دهد ، لذا این شرکت درصدد است با انطباق پذیری حداکثری با استانداردهای پیشرفته جهانی ، شبکه پایدار و گسترده ای از زنجیره های تامین را جهت ارتقاء توسعه ارتباطات تجاری و اقتصادی ، همکاری های صنعتی – مالی و بهبود رقابت پذیری در سراسر جهان شکل داده و تسهیلات مورد نیاز برای متقاضیان ورود به این عرصه را فراهم آورد .

COMPANY NO : 10160176
EORI NO : GB 027186616000

WWW.UKSAMS.CO.UK

معرفی سامانه تخصصی و بین المللی ثبت مولای

موسسه رویش تجارت فردا تحت برند ثبت مولای  به شماره ثبت ۴۹۱۳۹ با سالها تجربه در زمینه امور ثبتی و با دارا بودن کارشناسان مجرب مفتخر به کسب رضایتمندی بالای موکلین خود می باشد.

یکی از اصول مجموعه ثبت مولای مدیریت زمان و لحاظ کردن بالاترین درجه آگاهی و تخصص به منظور عدم مشکل برای امور ثبتی و حقوقی موکلین خویش میباشد.

مجموعه ثبت مولای با سابقه ای درخشان و ارائه خدمات تخصصی ، آماده جهت انجام مشاوره در زمینه های ثبت و تغییرات شرکت ( مسئولیت محدود ، سهامی خاص  ، تضامنی ، موسسات غیر تجاری ، شرکت های هلدینگ و … ) ثبت صورتجلسات بصورت کاملا تخصصی ، ثبت برند و علائم تجاری ، خرید و فروش برند و علامت تجاری ، اخذ کارت بازرگانی ، ثبت شرکت در مناطق آزاد ، ثبت اختراع، اخذ کد اقتصادی ، پلمپ دفاتر ، تشریفات انحلال ، انجام امور مهاجرتی با همکاری موسسات داخلی و خارجی در سطوح مختلف ، ارائه خدمات مشاوره ای ثبتی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور و اتباع خارجی میباشد .

ما همواره افتخار خدمت به شما عزیزان را داریم و از اینکه ما را در این مسیر حمایت می کنید سپاسگزاریم .