مجله اقتصادی

هفته نامه خبری گنجینه مولای یک رسانه اجتماعی _ اقتصادی است که با ارائه مطالب با هدف آگاهی مردم با مباحث کلان اقتصادی ملی و بین المللی همراه با انعکاس دیدگاههای کارشناسان و مدیران و صاحبنظران اقتصادی می کوشد تأثیر مثبتی درارتقاء اقتصاد پویا و توسعه محور ایجاد کند. این هفته نامه در تلاش است که با پاسخ دادن به پرسش های ذهنی کاربران و افزایش دانش عمومی اقدام به تولید محتوای سالم، صحیح و رسمی نماید تا سطح اطلاعات کاربران را افزایش دهد.

با توجه به این که یکی از مشکلات اقتصادی کشور، عدم استفاده از دانش و تجربه مدیران موفق و تاثیرگذاراست. این رسانه در نظر دارد از تمام فرصتهای موجود برای افزایش آگاهی خوانندگان خود بهره گیرد و گام موثری در جهت اعتلا و رشد اقتصادی کشور قدم بردارد.

رسانه های مکتوب حتی با رشد و گسترش فضای مجازی در میان مردم جایگاه ویژه ای دارد و برای بسیاری از اقشار قابل اعتماد تر است. این مجله در بخش ها و موضوعات مختلف از قبیل درج مقالات و رویدادهای اقتصادی، فرهنگی، ارائه گزارش ها و تفسیر های صاحبنظران، با محوریت اقتصاد تولیدمحور و نشر آگهی های رپرتاژی و تبلیغاتی به صورت متن محور، طرح محور و گرافیک محور فعالیت می نماید..

این مجله در فاز اول بصورت محدود و در فاز بعدی بصورت توزیع سراسری در کشور عرضه می گردد. ضمنا حدودا ۱۰۰ نسخه به صورت اشتراکی به افراد و اشخاص اقتصادی وصاحبان مشاغل و کسب و کارهای بزرگ و منتخبین آگهی دهندگان ، مدیران دولتی و خصوصی ارشد و کارشناسان و صاحبنظران علوم اقتصادی و افراد تاثیرگذار کشور تحویل می گردد.

ما در نظر داریم نسخه هایی را به سایر مخاطبین مجله شامل مدیران مهم دولتی از قبیل:

مدیران بورس ، وزرا ، مرکز مهم نیروهای مسلح، بانک مرکزی، بانک ها ، بیمه ها ، وشهرداری ها و خودروسازان ، نمایندگان رسمی شرکت ها و برندهای بین ا لمللی ، اتحادیه ها ، اتاق های مشترک ،اتاق بازرگانی ایران واتاق های استان ها ،مناطق آزاد ،شهرک های صنعتی ،مدیران ارشد صنایع و بازرگانان ، برج و مجتمع سازان ، سازمان استاندارد ، پیمانکاران ارشد ، شرکت های بورسی و سهامی عام ، صاحبان برندها ، صادر کنندگان برتر و منتخبین صنعت ، شرکت های نفت گاز و پتروشیمی ، اعضاء همگن صنایع و ستیر مدیران شرکت های دولتی و خصوصی و افراد تاثیر گذار در حوزه های اقتصادی و کسب و کار و سایر..
جلد و تمام صفحه گلاسه و رنگی همراه با چاپ نفیس از طریق پست و پیک در تهران و استانها توزیع و عرضه می گردد.

شایان ذکر است آگهی دهندگان محترم می توانند به ۲۰ نفر از مخاطبین و علاقمندان خود این مجله را هدیه و از طریق پست در اختیار آنها قرار دهند.

لازم به ذکراست یک ماه بعد از توزیع نشریه مطالب آن در فضای مجازی و سایت های معتبر اقتصادی منتشر می گردد.

صاحب امتیاز و مدیر مسئول : شرکت گروه اقتصادی گنجینه مولای
آدرس دفتر: تهران – خیابان شریعتی- بالاتر از خواجه عبدالله انصاری- کوچه آریایی- پلاک ۴۵ – طبقه سوم واحد ۹